square grey
square grey
square grey
square grey
square grey
JAN Accountants Samen reizen om verder te komen

JAN©

Wegwijzer noodpakket Corona Virus

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Tijdelijke financiële regelingen

Fiscale maatregelen Voor wie? Waar aanvragen? Aanspreekpunt JAN© Wat houdt de regeling in grote lijnen in?
Uitstel van belastingbetaling + melding betalingsonmacht Alle ondernemers & ZZP’ers Belastingdienst Kies jouw adviseur! Kijk hieronder bij ‘groep 1 uitstel van betaling voor alle openstaande belastingaanslagen: LH / OB / IB / VPB (voor 3 maanden of op verzoek langer)
Wijziging voorlopige aanslag Alle ondernemers & ZZP’ers Belastingdienst Jouw contactpersoon bij JAN© Verlaging van de VA IB / VPB 2020
Verlaging belastingrente Alle ondernemers & ZZP’ers Gaat automatisch Rente wordt verlaagd naar 0,01%
Verlaging invorderingsrente Alle ondernemers & ZZP’ers Gaat automatisch Rente wordt verlaagd naar 0,01%

 

Tegemoetkoming inkomsten en salarissen Voor wie? Waar aanvragen? Aanspreekpunt JAN© Wat houdt de regeling in grote lijnen in?
Noodmaatregel Overbrugging voor Werkgelegenheid (NOW) Werkgevers met tenminste 20% omzetverlies UWV Kies jouw adviseur! Kijk hieronder bij ‘groep 2

Maximaal 90% tegemoetkoming loonkosten (met uitzonderingen) met extra vergoeding (opslag 30%) voor pensioenpremies / premies sociale verzekeringen en reservering vakantiegeld berekend aan de hand van omzetdaling t.o.v. 2019

let op: kan nog niet worden aangevraagd!

Overbruggingsregeling Zelfstandige Ondernemers (TOZO) Zelfstandige ondernemers (ook ZZP’ers) Gemeente woonplaats ondernemer Deze aanvragen worden niet door JAN© uitgevoerd voor haar klanten!

1. Inkomensaanvulling ondernemer tot bijstandsniveau (€ 1.050 – ca. € 1.500 netto per maand) voor een periode van 3 maanden; er geldt géén vermogens- en partnertoets.

2. kapitaalverstrekking € 10.517 met een lager dan gebruikelijke rentevergoeding (< 8%).

Tegoedkoming Ondernemers Getroffen Sectoren COVID19 (TOGS) – beter bekend als de €4.000 tegemoetkoming MKB ondernemers die direct geraakt worden door de overheidsmaatregelen; alleen bestemd voor ondernemers met een specifieke SBI-code (zoals geregistreerd bij de Kamer van Koophandel) RVO Kies jouw adviseur! Kijk hieronder bij ‘groep 3 Een eenmalige uitkering van €4.000

 

Versoepeling kredieten Voor wie? Waar aanvragen? Aanspreekpunt JAN© Wat houdt de regeling in grote lijnen in?
Verruiming Borgstelling MKB ZZP en MKB Bij kredietverstrekker Kies jouw adviseur! Kijk hieronder bij ‘groep 4 Hogere borgstellingskredieten op krediet verstrekker (tot 75%). Toepasbaar op overbruggingskredieten en r/c kredieten. Maximale looptijd is 2 jaar. Borg overheid bedraagt 90% van het staatsgegarandeerde deel (maximaal € 1,5 miljoen) van het BMKB-krediet met een maximale looptijd van 2 jaar. Kredietnemer geeft persoonlijke borg van 10%. Provisie is 3,9% over de hoofdsom van het BMKB-krediet.
Garantie-Ondernemingsfaciliteit (GO-regeling) MKB en Grootbedrijf Bij kredietverstrekker Kies jouw adviseur! Kijk hieronder bij ‘groep 4 50% Staatsgarantie voor kredietverstrekker (financiering min €1,5 miljoen – max €150 miljoen)
Qredits Zelfstandigen en MKB Qredits Kies jouw adviseur! Kijk hieronder bij ‘groep 4 Overbruggingskrediet van €12.500 met rentekorting voor een periode van 6 maanden
Half jaar uitstel van aflossingen op bancaire leningen ZZP, MKB en Grootbedrijf Bij kredietverstrekker Kies jouw adviseur! Kijk hieronder bij ‘groep 4 Uitstel van betaling rente en aflossingen in de maanden april tot en met september (2020)

 

Pensioen maatregelen Voor wie? Waar aanvragen? Aanspreekpunt JAN© Wat houdt de regeling in grote lijnen in?
Uitstel van betaling voor pensioenpremies, betalingsregeling, aanpassen regeling Werkgevers Verzekeraar Kies jouw adviseur! Kijk hieronder bij ‘groep 5 In beginsel uitstel van betaling voor de verschuldigde pensioenpremies
Uitstel van betaling voor pensioenpremies + melding betalingsonmacht Werkgevers Bedrijfstak pensioenfonds Kies jouw adviseur! Kijk hieronder bij ‘groep 5 In beginsel uitstel van betaling voor de verschuldigde pensioenpremies

Bij JAN© maken wij het je makkelijk! Zoek contact met ons op de manier die jij prettig vindt: per telefoon of per e-mail.

Groep 1
Voor onze vestiging in Weesp: Koen Horseling 088 – 22 02 284 koenhorseling@jan.nl
Voor onze vestiging in Purmerend: Elvira van Diepen 088 – 22 02 323 elviravandiepen@jan.nl
Voor onze vestiging in Valkenburg: Nicole Lennarts 088 – 22 02 311 nicolelennarts@jan.nl
Voor onze vestiging in Schiphol-Rijk: Joyce Verkuijl 088 – 22 02 332 joyceverkuijl@jan.nl

 

Groep 2
Deze adviseurs staan voor je klaar (alle vestigingen) Elizabeth Ilik 088 – 22 02 339 elizabethilik@jan.nl
Marith Huijsman 088 – 22 02 437 marithhuijsman@jan.nl
Marieke Nicolai 088 – 22 02 244 mariekenicolai@jan.nl

 

Groep 3
Deze adviseurs staan voor je klaar (alle vestigingen) Patrick Voorn 088 – 22 02 274 patrickvoorn@jan.nl

 

Groep 4
Deze adviseurs staan voor je klaar (alle vestigingen) Geert Hoedjes 088 – 22 02 447 geerthoedjes@jan.nl
Nick Ursem 088 – 22 02 377 nickursem@jan.nl
Emiel Maddox 088 – 22 02 264 emielmaddox@jan.nl

 

Groep 5
Deze adviseurs staan voor je klaar (alle vestigingen) Mark Hilarius 088 – 22 02 330 markhilarius@jan.nl
Bart van der Schaal 088 – 22 02 377 bartvanderschaal@jan.nl
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Meer inspiratie en inzichten voor ondernemers

Ontvang actueel en persoonlijk nieuws

Hoe breng je jouw onderneming verder? Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van het laatste nieuws.